Apple A Day - Lip Balm

Apple A Day - Lip Balm

Regular price
$8.00
Sale price
$8.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Here we go again. 😬  Throughout this pandemic, we’ve experienced a myriad of shipping and supply issues. We are anxiously awaiting a ginormous lip balm tube order...so, we’ve had to get creative once again. 

Let us introduce to you our new 🍏  APPLE A DAY🍏  lip balm...in kraft tubes because that’s all we have left! 🤪  Just in time for back to school. Treat your fav teacher (maybe that’s your parents) 🤷‍♀️

In the words of Jon Taffer “we don’t embrace excuses, we embrace solutions.”